PAYLAŞ

Listing Pro Rehber, Dizin ve Firma Rehberi Teması Kurulum ve Türkçeleştirme ile ilgili iletişim sayfamızdan bize ulaşmanız yeterli.

Listing Pro firma reheri teması dünyada en çok kullanılan WordPress temsı olmasının yanı sıra kendine özgü Firma Ekleme özelliği ve yönetici panelini tamamen türkçeleştirmek için rafito art ile iletişime geçebilirsiniz.

WordPress ingilizce temalarda çeviri hizmetlerimizde tüm hassasiyetimizle sizlerin istekleri doğrultusunda hizmetlerimiz devam etmektedir. Listing Pro rehber teması için gerekli tüm çevirileriniz hazırlanarak tarafımızca yüklenip kurulumu yapılmaktadır.

Listing Pro kurulumu optimizasyonu ve site içi seo ile ilgili tüm ayarlarınız özenle yapılmaktadır. Temanızın kullanıcı arayüzü tamamen tükçeleştirilirken admin kısmı kodlamalardan dolayı türkçeleştime ve çeviriye ters tepki vermektedir. Listing Pro türkçeleştirme ve çeviri hizmetimizin fiyatı için Whatsapp kısmından iletişime geçerek bizimle irtibat kurunuz. Listing Pro temanız warez, null veya tarihi geçmiş bir temaysa gerekli son güncellemeleriniz tarafımızca ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Listing Pro ile ilgili Rehber Sitemizi Görmek İçin Aşağıdaki Bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

BİTCOİN REHBER SİTESİ