PAYLAŞ

Mersin ve bölge ilerimiz için yeni kampanya paketlerimizi öğrenmek için iletişime geçiniz.

Kişisel bir galeri olan rafito art mersin ve çevresi illerinde, ilçelerinde ücretsiz eğitimler verecektir. Müracaatlarınız ve randevularınız için lütfen iletişim kısmından Whatsapp ile irtibat kurunuz.

Eğitim Paketi – 1

Kurumsal ajanslara editörlük eğitimi, arama motorlarına uygun içerik üretme, arama motoru uyumlu fotoğraf nasıl eklenir, yazılım nasıl seçilir gibi paket eğitimler verilecektir.

Eğitim Paketi – 2

Sosyal medya odaklı çalışmalar, sosyal medya paylaşım kuralları, sosyal medya site imleme, organik takipçi sayısını arttırma ve kalıcı hale getirerek etkileşimli sosyal medya ortamı yaratmak. Yerel e-Ticaret nasıl yapılmalı Google Adwords reklamları lokasyon ayarlamaları, kelime ve ürün odaklı reklam gösterimleri ve ilgili kişileri bulma yöntemleri,

Eğitim Paketi – 3

Yukarıdaki 2 eğitim paketini alan firma çalışan ve patronlarına ileri derece kelime en iyilendirme ve sosyal medya uzmanlığı kursu verilecektir.

Eğitim Paketi – 4

Bitcoin ile ödeme yapabileceğiniz ve ödeme alabileceğiniz web sitesi nasıl kurulur? 

Not: Verilen kurs ve eğitim programları her hangi bir resmi kurum veya kuruluşun vereceği eğitime benzememekle beraber, katılım belgesi, sertifika özelliği de yoktur. Bilgi odaklı olup, bilginin birinden başkasına aktarılmasıdır.

İ L E T İ Ş İ M