PAYLAŞ

Veri kurtarma merkezi gizlilik ve karşılıklı güven çerçevesinde verilerinizi ve kişisel haklarınızı koruyarak verilerinize erişmenizi sağlar.

Alanında uzman kadrosu ve teknik alt yapısı ile %100’e yakın sonuçlar almak için büyük çaba sarf eder. kurtarılan verileriniz güvenliği ve rahat ulaşımı için sizin istediğiniz bir usb belleğe veya cd&dvd tarzı sıfırdan hiç kullanılmamış depolara aktarır.

Her bireyin başına gelebilecek ve herkesin nasıl olsa silindi artık geri dönüşü yok diye vazgeçtiği kurtarılması gerçeğini kulak arkası ettiği hatıralarının geri geldiğini biliyor musunuz?

Verilerin kaybolması veya silinmesi sonucunda resim veya diğer dosyalarınızın titizlik ve eksiksiz olarak geri dönmesini istemez miydiniz? bu süreçte sizin tek yapmanız gereken sabırlı bir şekilde beklemek olacak. Size en iyi hizmeti üst düzey teknik alt yapımız ile en hızlı şekilde vereceğimizin teminatını veriyoruz.

Veri kurtarma işinde kalite ve güven arıyorsanız rafito art iletişim hattımızdan lütfen temas kurunuz.. Veri kurtarma merkezi ve veri depolama  servisimiz Türkiye’de ilk kez uzaktan ulaşım teknolojisiyle çalışarak verilerinizi üst düzey güvenli bir şekilde bilgisayarınıza veya harici bir depolama birimine yollar.

Depolama biriminize yollanan verilerinizin kontrolü ve sonraki güvenlik önlemlerini size anlatarak işini en hızlı şekilde bitirmeyi kendine ilke edinmiştir.

Verileriniz Nasıl Kurtarılır?

Veri kurtarma merkezi ve veri depolama  servisimiz kendine özgü yeni geliştirdiği teknolojisi ile yerli ve milli yazılımlar kullanarak Türkiye’de ve Dünya’da eşi görülmemiş bir yazılım ve ters mantık kod sistemiyle kurtarma ve depolama işlerinizi yapar.

Veri Kurtarma İşinden Sonra Verilerinize Ne Olur?

Veri kurtarma merkezi ve veri depolama  servisimiz kendi bünyesinde temin ettiği hard disk, usb belleklere veya müşterinin isteği üzerine arzu edilen herhangi bir depolama aygıtına verilerinizi kontrollü bir şekilde yükler ve adresinize teslim bir şekilde VIP kargo ile gönderir.

Veri Kurtarma İşleminin Fiyatı Ne Kadar?

Veri kurtarma merkezi ve veri depolama  servisimizin fiyatı gelen depolama biriminin büyüklüğü ve teknolojisine göre değişmektedir. Bunun için iletişim hattımızdan lütfen temas kurunuz. Veri silme, veri kurtarma ve veri depolma işlerinizin güven ve kalite ile faturalı bir şekilde yapılmasını istiyorsanız hemen temas kurunuz.